Yeni Kripto Para: Berminal

Uzun süredir düşündüğümüz yepyeni bir seriye başlıyoruz. Kripto Para adeta tüm dünyanın odağı haline gelmiş durumda. Bizim düşündüğümüz serinin amacı ise yeni çıkan kripto paraların verdiği hoş geldin coini, ve çeşitli hediye verenleri seçip sizlere sunmak.

Serinin İlk Kripto Parası: Berminal

Berminal Nedir ? diye cümleye girecek olursak: Bir kripto ticaret merkezli coin birimidir. Tamamen Android ve İOS odaklı olmasıyla öne çıkıyor. Ama bilgisayar ortamından girmek isteyen kullanıcılara da resmi websitelerinden girmelerine olanak sağlıyor. Henüz yeni olarak piyasaya giren ‘’Berminal’’ bu alanda isminden söz ettirecek gibi…

Berminal’e Nasıl Kayıt Olunur ?

1. Mobil odaklı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yüzden hangi işletim sistemini kullanıyorsanız ona göre indirebilirsiniz. Android / İOS
2. Uygulamayı cihazına kurduktan sonra, Create Account kısmına basarak kayıt olmalısınız. Gelecek ekranda telefon numaranızı yazarak, Size kod gönderecekler. Gelen kodu pin kısmına yazmanız gerekiyor. Ardından username ve E posta adresinizi yazarak Berminal hesabınızı açmış oluyorsunuz.

Bedava 100 Berm Coin Kazanma ( $ 5.40 )

Berminal’e yeni kayıt olan kullanıcılar için ideal bir para sunuyor yaklaşık olarak 5.40 dolar vermekte. Bu parayı referans sayesinde alabiliyorsunuz. Yani almanız için yapmanız gerekenler:
1. Berminal mobil uygulanızı açın
2. Alttaki sekmelerden ‘’Me’’ yazan kısma tıklayınız
3. Gelen ekrandan ‘’Reedem Tokens’’ yazan kısma tıklayın
4. Ve Sizden kod isteyecektir. Burada Berminalin Resmi telegram grubundaki kodu girerek kazanabilirsiniz.
5. 100 berm coin kazanıyorsunuz. Yani 5.40 Dolar

Berminal Para Çekimi Ne Zaman Aktif Olacak ?

” Güncelleme Arkadaşlar berminal coine para çekimi geldi ama sizlerden kimlik doğrulaması talep ediyor. Şahsen hiçbir bilgimi internet paylaşmayı doğru bulmuyorum ve bu yüzden berminal para çekimi için kimlik doğrulaması YAPMAYACAĞIM.  Unutmayınız ki her kişi kendisinden sorumludur. ”

Bu konuda ki haberlere göre bu yıl sonuna kadar yada yeni yılın ilk ayından itibaren para çekileceğine dair duyumlar var. Açıkcası resmi bir açıklama gelene kadar bizde merak içinde bekliyoruz.

Berminal’in Avantajları

Henüz yeni bir kripto para olması en büyük avantajı diyebiliriz. Bunun yanı sıra karşılıksız olarak sizlere 5.40 dolar vermeside en büyük etkilerinden biri. Eğer bermlerinizi artırmak istiyorsanız size verilecek referans koduyla yeni kişileri davet ederekte Berminal Coin kazanabilirsiniz. Veya uygulama içerisindeki haber oylama ve Quiz testlerini çözerekte berm coin kazanabilirsiniz.
Berminalin bir diğer özelliği ise, Tahmin uygulaması olmasıdır. Uygulama içerisindeki tahmni alanında gece saat 3 ile akşam 7 arası bitcoin tahminini yaparak, Doğru bilirseniz 20.000 Berm Coin’in sahibi olabilirsiniz.


Sihirlipara.com – Coin Bildirimi

Bu yazı ve bu türde devam edecek yazılardaki uygulamaları yapmanız tüm sorumluluk size aittir. Burada yazılanlar sadece bir öneridir. Herhangi bir teşvik amacı taşımamaktadır. Yeni çıkan kripto paralardan ücretsiz olarak hediye coin verenleri sizlere göstermektedir.