Ücret Ödemeden Havele ve EFT Yapabileceğiniz Kart Enpara

Ücretsiz Havele ve EFT Yapabileceğiniz Kart Enpara

Son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiren Finansbank’ın bi yatırımsal projesi olan enpara kart ile farklı bankalara veya başka enpara kullanıcılarına yapacağınız gönderimlerde hiçbir ücret kesilmiyor.
Dijital bankacılığa adeta bir hızır gibi yetişen enpara kullanıcılarına ilk günden itibaren sonsuza kadar hiçbir masraf veya ek ücret kesilmeyeceği sözünü verdi. Bunun yanısıra kredi kartı işlemlerinde hiçbir ek masraf kesilmeyeceğini sözünü söylediler.

Enpara Kart Özellikleri Nelerdir ?

1- Enpara kartı tanımlarkenden bashettiğimiz hiçbir ücret almaması ve yıllık ücret kesintilerinin sonsuza kadar olmayacağının sözü vermeleri, Enpara kartın başlıca özelliği diyebiliriz.
2- Çoğu dijital bankacılığın özelliği olan otomatik talimat veya fatura gibi tahsilatları ödeyebileceğiniz işlemlerin yapılabilmesi.
3- Sadece yükle harca sistemini benimsemeyen, Kredi kartı olarakda tanımlanan enpara da online alışveriş veya nakit avans gibi kullanımlarıda yapabilirsiniz.
4- Finansbank Atm’lerinden kartınıza para yükleyebilir veya kredi kartı borçlarınızı kolaylıkla ödenebilir olması.
5- Fiziki veya Online alışverişlerini taksitli bir şekilde yapabilirsiniz.
6- Başlıkda da belirtildiği gibi birçok bankanın havale ve eft de para kesintisine karşılık enpara kart sahiplerinin yapacağı eft veya havalede hiçbir ek ücret ödemeden gerçekleştirilebiliyor.

Enpara Kartına Nasıl Başvurulur ?

Enparaya iki farklı şekilde başvuru yapabilirsiniz bunlardan birincisi yani ilk yöntem olarak internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer uygun görülürseniz 5 iş günü içerisinde size sms veya e posta ile bildirim yollayıp ,başvururken yazdığınınız adrese onay imzası için gelirler. Ve bu şekilde enpara karta sahip olabilirsiniz.
İkinci yöntem olarak da herhangi bir enpara şubesinden fiziki başvurunuzu yapıp gerekli gereksinimlere sahipiseniz enpara kart sahibi olabilirsiniz.