Oyun Oynayarak Para Kazanmak – Twitch ile ek gelir

Oyun oynayarak nasıl para kazanılır? diye sorarsanız bunun çözümünü bu yazımızda anlatacağız Twitch sitesinde oyun oynayarak para kazanmanız mümkündür. Kendinize ek gelir arıyorsanız ek iş arıyorum diyorsanız ve oyun oynayacak kadar da boş vaktiniz varsa Twitch ile oyun oynayarak para kazanabilirsiniz.

Aylık yaklaşık 100 milyon görüntülenme alarak dünyanın en popüler oyun Platformu haline gelen Twitch oyun oynayarak para kazanmanın yollarını size açıyor. Twitch sadece oyun oynayarak para kazanılacak bir sitedir kısaca bu siteye şu şekilde açıklayalım canlı yayın yapıp oyun oynayan kişilerin oynadıkları videoları ve kendi görüntülerini yayınladıkları bir internet sitesidir. Siteye giren kişiyi oynadığınız oyunları ve sizi görüyor yani bu bir nevi arkadaşınızın bilgisayarında arkadaşınız bilgisayarda oyun oynarken siz de yanımda onu izlemeniz gibi ya da internet kafede oyun oynayan kişinin yanında onu izlemeniz ile aynı durumdur.

Burada kullanıcı kendisine bir kanal oluşturuyor bu kanalda oyun oynuyor oyunu izleyen kullanıcılar yayınları videoları beğeniyor izlenme arttıkça ve bağış yapıldıkça video sahibi kanal sahibi para kazanıyor. Bu konuda bilgi almak istiyorsanız lütfen bize mesaj atın yorum kısmına sormak istediğin sorular sorabilirsiniz

4total visits,3visits today