Genelhaberler

Link Kısaltarak Para Nasıl Kazanılır ?

Sosyal Medya da belirli kitle edinmiş veya karşısındaki kişilere link yollarak kazanılan paradır. ‘’ Link Kısaltarak Para Kazanmak ‘’ Cümlesinin anlamı ise Firmanın kendine verilen reklamları link içinde koyarak karşı tarafın linke tıkladığında 5 saniye boyunca linkin geçiş sürecinden gelen reklam görüntülenmesinden kazanılan para diyebiliriz. 5 Saniye Dolduktan sonra reklamı geç diyerek asıl siteye ilerleme yapabilirsiniz. Örneğin : siteadi.com sitesini kısaltarak ,link kısalt para kazan sitelerinden aldığınız xyz.x/ABvcde gibi bi link ile para kazanabilirsiniz…

Link Kısaltarak Para Kazanma da Risk Var mı ?

Ülkemizde Son olan çiftlik bank gibi olaylar yüzünden internet üzerinde para kazanmaya karşı +% 30 – 40 lık bi güven hissiyati zedenlendiğini söyleyebiliriz. Genel olarak en çok tercih edilen link kısalt sitelerini tercih ederseniz. Sorun Yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Link Kısaltarak En Çok Para Kazandıran Siteler Hangisidir ?

o BC.VC
o LİNK.TL
o ADF.LY
o LİNKSHRİNK.NET
o SHORTE.ST
• Yukarıdaki sitelerin en çok tercih edilen link kısaltma siteleri olduğunuda söyleyebiliriz.

Link Kısaltarak Para Kazanmanın Şartları Nedir ?

Çoğunun Özel bir şartı yok , Bazı siteler +18 içerikli sitelerin link kısaltmada yasaklıyor, Ayrıca Fake İp programlarıyla tabiri caizse uyanıklık yapıp para kazanamya çalışanların uyarı ardından hesaplarını kapatıyorlar : kısaca linki sahte olarak ard arda tıklatanlar diyebiliriz.

Link Kısaltarak Para Kazanma da Ödeme Limiti Var mı ?

15 TL yada 20 TL Gibi ödeme limitleri mevcuttur. Ödemelerinizi Paypal , Bankkart gibi seçenekleri mevcut. Yeni nesil sayılan bitcoin olarakda bazı siteler ödeme yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu